26 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

ProSkating

Спостерігаючи за змаганнями, глядач бачить красу і грацію відточених до ідеалу рухів. Але для фігурного катання потрібні години наполегливої роботи для досягнення досконалості. Левова частка відпрацювань проводиться не на льоду, а в залі, де створені умови близькі до льодового манежу. Тренування для фігуристів організовується з використанням гімнастичних спиннеров   тренажерів для відпрацювання обертань.  

 

Спиннер тренажер для фігурного катання

Спиннер тренажер для фігурного катання сприяє якісній організації тренувального процесу поза льодового манежу. Завдяки продуманій конструкції і невеликій вазі його можна успішно використовувати в залі або будинку.

Конструктивно  спиннер тренажер для фігурного катання являє собою опорну майданчик прямокутної або круглої форми з виступом внизу, який імітує вигин конькового леза. Така конструкція ідеальна для відпрацювання обертань початківцями спортсменами.

Вам необхідно купити диск для фігурного катання, якщо:

  • ви працюєте над поліпшенням загальної фізичної форми;
  • у вас недостатньо загартованим вестибулярний апарат;
  • вимагається робота над координацією і балансуванням рухів;
  • відпрацьовуєте різні обертання для фігуристів: «ластівку», заклон, більман.

Спінер — універсальні тренажери комплексної дії. 

 

Види спиннеров для відпрацювання обертань фігуристів

Спінер для відпрацювання обертань, які можна купити в Україні, діляться на 2 типи:

  • диск або шайба (для роботи над чистотою стрибків і обертань);
  • поздовжній (використовується виключно для відпрацювання обертань).

Обидва види можуть випускатися з малюнком або бути однотонними.

Поздовжній тренажер для фігуристів («лапка») виготовляється з еластичного, високоміцного пластика. У нижній частині він викривлений так, щоб максимально імітувати кривизну професійного коника.  

Поздовжні спінер рекомендується використовувати на гладкій і твердій поверхні. Фігурист встановлює на тренажер ногу, відштовхується і виконує обертання. У нашому магазині у Києві ви зможете підібрати тренажер-лапку однотонного кольору або з малюнком для дітей в стандартному розмірі 24х9х1,5 див.   

Еще один популярный вид тренажеров, которые можно купить в Украине —  диск или спиннер-шайба. В отличие от «лапки» он может использоваться на любой поверхности. Изготавливается из легкого алюминия или высококачественного полимера.

Тренажер подходит для отработки как вращений в фигурном катании, так и прыжков. Имеет диаметр в пределах от 10 до 15 см и вес 250-420 г.

Ознакомиться со всем ассортиментом тренажеров вы сможете в нашем магазине в Киеве.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner